Idea High Level Center

High Level Center to miejsce dedykowane osobom, które chcą świadomie uprawiać sport.
To unikalne miejsce lifestylowe dla wszystkich, którzy podążają za modą na zdrowy tryb życia.

Wieloletnie doświadczenie w pracy ze sportowcami, związkami sportowymi, kadrami narodowymi utwierdziło nas w przekonaniu, że na polskim rynku brakowało miejsca, w którym klient otrzyma cały pakiet usług na najwyższym poziomie: badania lekarskie i wydolnościowe, opieka fizjoterapeuty, konsultacje dietetyczne, dobór profesjonalnego sprzętu, suplementacji wraz z możliwością dokonania zakupów zaleconych produktów i to wszystko w jednym miejscu.

Społeczna odpowiedzialność

Akademia High Level Center stworzona została z myślą o młodych sportowcach. Edukacja żywieniowa od najmłodszych lat jest kluczowa w kształtowaniu psychiki zawodników. Sposób żywienia ma olbrzymi wpływ na sukcesy zarówno w szkole jak i w sporcie. Pragniemy przyczynić się do wzrostu świadomości młodych sportowców jak wielki wpływ na osiągnięcia i możliwości wysiłkowe ma sposób odżywiania. Opracowany program zajęć ma na celu zwiększenie wiedzy dotyczącej zasad prawidłowego żywienia wśród dzieci i młodzieży. Wszystko to pomoże stworzyć optymalne warunki w drodze na najwyższe stopnie podium.

Pragniemy szerzyć wiedzę wśród najmłodszych zawodników, dlatego też jeżeli prowadzisz akademie sportową, skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy!

Dowiedz się więcej...

Wiedza i doświadczenie

High Level Center to przede wszystkim dostęp do wybitnych specjalistów, posiadających doświadczenie przy pracy ze sportowcami w jednym miejscu. Naszym celem jest umożliwienie współpracy ze specjalistami HLC na terenie całego kraju. Już dzisiaj zapewniamy dostęp do trenerów, dietetyków, fizjoterapeutów, lekarzy w 9 miastach w Polsce.

W przeciągu 24-36 miesięcy planujemy otworzyć oddziały High Level Center w poszczególnych miastach, tak aby ułatwić naszym zawodnikom kontakt oraz możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami z zakresu sportu.

Idealne dla każdego

Naszą misją jest uświadamianie zawodników i prowadzenie ich w drodze do sukcesu. Jesteśmy dla amatorów i profesjonalistów. Nic nie daje nam tyle radości, ile twarz zadowolonego zawodnika, na linii mety.

Bazując na doświadczeniu współpracy z największymi nazwiskami sportu w kraju wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego z zawodników. To właśnie dzięki zindywidualizowaniu celu oraz drogi (planu treningowemu) można osiągnąć to do czego dążymy.

Polecają nas...

Polecam to miejsce z pełną odpowiedzialnością - każdy, kto się tu znajdzie, trafi w najlepsze ręce. Zespół High Level to nie tylko profesjonaliści w swoich dziedzinach ale i pasjonaci - z takimi ludźmi pracuje się najlepiej. Zaglądajcie tu po rady treningowe, na testy wydolnościowe, kiedy szukacie biegowych ciuchów i naturalnych odżywek Agisko. Bardzo sportowe i bardzo przyjazne miejsce na mapie Warszawy. I dla profesjonalistów i dla amatorów. źródło opinii

Ania Jackowska

kobieta na motocyklu, klient HLC

Świetna dietetyczka, super asortyment, dobrze przygotowana kadra umiejąca odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie i baaaardzo miła recepcja. źródło opinii

Karola Strzelecka

fotograf, klient HLC

Super-chruper normalnie! Gdyby taka obsługa była wszędzie, świat byłby lepszy! :) źródło opinii

Marcin Krasoń

analityk Home Broker, biegacz

W miejsach takich jak High Level Center, mam wszystkich specjalistów, którzy pomagają mi się lepiej przygotować do treningu, a w razie drobnego urazu korzystam z pomocy fizjoterapeuty. W High Level Center mam wszystko to, czego potrzebuje. źródło opinii

Witold Serdakowski

Capital Park, klient HLC

Własny biznes sprawia, że musisz być gotowy na pracę 12 godzin przez 7 dni w tygodniu. Dzięki ofercie HLC został mi dobrany wykwalifikowany trener, który przyjeżdżał do mojego domu. Treningi wykonywane pod okiem trenera są dużo skuteczniejsze, co bardzo szybko dało się zaobserwować. źródło opinii

Rafał Brzoska

Prezes Integer S.A., klient HLC

Ważnym elementem niwelującym moje napięcie, jest wizyta w High Level Center, w którym korzystam z pomocy fizjoterapeuty, który dzięki swemu doświadczeniu w pracy ze sportowcami, potrafi pomóc mi po ciężkim treningu szybciej się zregenerować. Przy Triathlonie, wydatek energetyczny jest tak duży, że samym jedzeniem nie jestem w stanie sobie pomóc. źródło opinii

Jaroslaw Augustyniak

Prezes Idea Bank, klient HLC

Moja praca wymaga ode mnie dużego zaangażowania całego ciała. Podczas stylizacji moich klientów wykonuję różne pozycje. W końcu przeciążyłem moje narzędzie pracy - rękę. Szybka i skuteczna pomoc fizjoterapeuty pomogła mi w powrocie do zdrowie.

Piotr Hull

Wilcza 18, klient HLC

High Level Center daje mi zaplecze i wsparcie merytoryczne w działaniach klubu. Mogę liczyć z ich strony na dietetyka, fizjoterapeutę, badania wydolnościowe i to wszystko w jednym miejscu. Dodatkowo mają w swojej ofercie odżywki dla sportowców. Dzięki tym wszystkim aspektom nie muszę się na wszystkim znać, bo mogę współpracować ze specjalistami. Spokojnie mogę polecić swoim zawodnikom to miejsce bo wiem, że dostaną tam opiekę i kompleksową pomoc.

Marcin Fabiszewski

Trener Tri Wawa

Dzięki narzędziom jakimi dysponuje HLC mogę dokładnie skontrolować postępy swoich zawodników. Systematyczna kontrola treningu zdecydowanie ułatwia planowanie i przyspiesza proces treningowy. Dodatkowo nad zawodnikami czuwa dietetyk służący fachową radą odnośnie żywienia i suplementacji.

Sebastian Karaś

Trener Progress Triathlon Team

Ekipa HLC przygotowała mnie do kilku pierwszych w moim życiu tirathlonów i maratonu w Berlinie w 2015r. To była wspaniała przygoda, profesjonalne podejście do każdego obszaru od testów, przez treningi, dietetykę i suplementację do rehabilitacji. Mateusz, Jagoda, Kuba, Basia i oczywiście Michał - który, nawet jeździł ze mną na zawody żeby dodawać energii i motywacji spisali się na piatkę. Gorąco polecam i serdecznie dziękuję za całe wsparcie!

Sebastian Kotow

CEO MindShift Lab

Masz pytanie?